• Margitszigeti Szabadtéri Színpad
  • Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja
  • Városmajori Szabadtéri Színpad
  • Keszthely Nyári Játékok
  • Fertőrákosi Barlangszínház
  • Zalai Nyári Színházak - Egervári Várszínház
  • Gyulai Várszínház
  • Kisvárdai Várszínház
  • Pécsi Nyári Színház
  • Diósgyőri Várszínház
  • Szegedi Szabadtéri Játékok
  • Esztergomi Várszínház
  • Shakespeare Fesztivál Gyula
  • Nyári színházak
  • Zsámbéki Színházi Bázis
  • Szent Margit kolostor-romok
  • Meseszínpad -Margitsziget
  • MűvészetMalom - Szentendrei Teátrum
  • Újszegedi Szabadtéri Színpad
  • Szentendrei Teátrum
  • Kőszegi Várszínház
  • Óbudai Nyár
  • Y.East Fesztivál
Kosztolányi Színház Szabadka Kisvárdai színházi találkozó
spacer
1. Sz
spacer
2. V
spacer
3. H
spacer
4. K
spacer
5. Sz
spacer
6. Cs
19:30 Fábián Péter: Az Ede tragédiája
spacer
7. P
spacer
8. Sz
spacer
9. V
spacer
10. H
spacer
11. K
spacer
12. Sz
spacer
13. Cs
spacer
14. P
spacer
15. Sz
19:30 O. Horváth Sári: Bolondvilág, avagy the Marx Brothers
Bemutató
spacer
16. V
spacer
17. H
spacer
18. K
spacer
19. Sz
spacer
20. Cs
spacer
21. P
10:00 25 éves a székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház - fotókiállítás
2024. jún 21. 10:00 - 2024. június 29. 20:30 (Művelődési Központ)
10:00 Napról Napra – fotókiállítás
2024. jún 21. 10:00 - 2024. augusztus 31. 21:00 (Művelődési Központ)
16:30 Tatár Rózsa: Ady és Adél (Spectrum Színház)
Zsinagóga
18:00 Madách Imre: Az ember tragédiája (Kassai Thália Színház)
Művelődési Központ – versenyprogram
20:30 Kálmán Imre - Leo Stein: Csárdáskirálynő (Nagyváradi színház)
Refi Színpad – versenyprogram
spacer
22. Sz
11:00 Az öreg király hagyatéka (Székelyudvarhelyi színház)
Zsinagóga
15:00 Könyvbemutató – Nagy B. Sándor Nemes Levente színművésszel (Művelődési Központ)
17:00 Megnyitó Ünnepség (Művelődési Központ)
17:00 Nyikolaj Vasziljevics Gogol: Háztűznéző (Beregszászi szinház)
Művelődési Központ – versenyprogram
20:30 Élet rapszódia! (Eszenyi Produkció)
Refi Színpad
22:00 Györfi Csaba - T. Pataki László: Kit szerettél, Madách? (Bekecs Néptáncegyüttes)
Zsinagóga – versenyprogram
spacer
23. V
18:00 Pintér Béla - Darvas Benedek: Parasztopera (Székelyudvarhelyi színház)
Művelődési Központ – versenyprogram
21:00 Molière: A mizantróp (Figura Stúdió Színház)
Zsinagóga – versenyprogram
21:00 Johnny Rogers - Sue Fabisch: Anyatigrisek története (Liliom Produkció)
Refi Színpad
spacer
24. H
14:00 Felvonásokon át az idő – dokumentumfilm
16:30 Selmeczi Bea: Három és fél nővér (Pinceszínház)
Zsinagóga – versenyprogram
21:00 Spiró György: Árpádház (Kosztolányi Színház Szabadka)
Művelődési Központ – versenyprogram
21:00 Ruben Östlund - Tim Price: Lavina (Orlai Produkciós Iroda)
Refi Színpad
spacer
25. K
17:30 Peter Shaffer: Amadeus (Csíki Játékszín)
Művelődési Központ – versenyprogram
21:00 Vörösmarty Mihály - Görgey Gábor: Handabasa avagy a fátyol titkai (Zentai Kamaraszínház)
Zsinagóga – versenyprogram
21:00 Becky Mode: Teltház (Játékszín)
Refi Színpad
spacer
26. Sz
14:00 Semmelweis – filmvetítés (Művelődési Központ)
17:30 Martin McDonagh: A kripli (Ács Alajos Stúdió)
Zsinagóga – versenyprogram
20:30 Móricz Zsigmond: Úri muri (Komáromi Jókai Színház)
Refi Színpad – versenyprogram
spacer
27. Cs
15:30 Csurka István: Megmaradni (Udvari Kamaraszínház)
Zsinagóga – versenyprogram
17:30 Oleg Presznyakov - Vlagyimir Presznyakov: Csónak, avagy előttünk az özönvíz (Tompa társulat Kisterem)
Művelődési Központ – versenyprogram
21:00 Urbán András: Történt egyszer Újvidéken (Újvidéki Színház)
Refi Színpad – versenyprogram
spacer
28. P
17:30 Molière: Tartuffe (Szabadkai Népszínház)
Művelődési Központ – versenyprogram
21:00 Ray Cooney: A miniszter félrelép (Kisvárdai Várszínház)
Refi Színpad
21:00 Švejk (Térszínház )
Zsinagóga – versenyprogram
spacer
29. Sz
15:30 Görgey Gábor: Komámasszony, hol a stukker? (Új Színház)
Zsinagóga
18:00 Záróünnepség, a díjak átadása (Művelődési Központ)
19:00 Molnár Ferenc: Egy, kettő, három (Gyulai Várszínház)
Művelődési Központ
19:00 Molnár Ferenc: Az ibolya (Gyulai Várszínház)
Művelődési Központ
21:30 Presser Gábor - Sztevanovity Dusán - Horváth Péter: A padlás (Veres 1 Színház)
Refi Színpad
spacer
30. V
spacer